YENİ CALGON 2Sİ1 ARADA

Bugüne kadar makinenizi kireçten koruyan Calgon, şimdi hem koruyor hem de makinenizi temiz tutuyor. Yeni Calgon 2si1 Arada, makinenizde kirecin birikmesini engelliyor ve kirlerin makineden atılmasına yardımcı oluyor.

Çamaşır makineniz Calgon 2si1 Arada ile kir ve kirece karşı koruma altında!

Test için su çevrimiçi

ŞEHRİNİZDEKİ
SU NE
KADAR KİREÇLİ?

visit

Kireç çamaşır makineme nasıl zarar verir?

Calgon Güvencesi

Sert suyun zararlarını duş başlığınızda, çaydanlığınızda ve musluklarınızda açıkça görebilirsiniz ama maalesef kirecin zararlarını çamaşır makinenizde göremezsiniz.


Sert su, çamaşır makinenizdeki rezistans üzerinde kireç oluşumuna sebep olur. Artan kireç oluşumu zamanla rezistansınızın bozulmasına sebep olur. Kireç oluşumu aynı zamanda tambur, boru ve hortumlar için de problemdir. Sızdıran, aşınmış boru ve hortumlar da makinenizin bozulmasına ve evinizi su basmasına yol açar.


Calgon çamaşır makinenizin BÜTÜN hayati parçalarını kirecin zararlarından korumada etkilidir. Sadece rezistansınızın üzerinde kireç oluşmasını önlemekle kalmaz, ayrıca makinenizin tambur, boru, hortum, pompa gibi hayati parçalarını ve genel olarak çamaşır makinenizin su ile temasa geçen bütün parçalarını korumada etkilidir.


İşte Calgon Güvencesi!BACK TO TOP