banner_01
Kir, kireç ve deterjan artıkları makinenin içinde göremediğimiz yerlerde; mesela tamburun arkasında,filtrenin ya da boruların içinde birikir.Bu durum makinenizin performansını düşürür ve mükemmel yıkama sonuçları almanızı engeller.

1. Kireci etkisiz hale getirme özelliği sayesinde makinenizin tüm hayati parçalarını kirece karşı tam korur.
2. Makine temizleyici etkisi ile kir ve deterjan artıklarını etkisiz hale getirerek birikmelerini önler ve makineden atılmalarına yardımcı olur. Böylece makineniz mükemmel şekilde temiz kalır.

Calgon 2si1 Arada Toz

Calgon

2si1 Arada Toz

Sudaki kireç; kir ve deterjan artıkları çamaşır makinenizin performansının düşmesine ve bozulmasına neden olur. Üstelik her yıkamada çamaşırlarınızın daha da sertleştiğini fark edersiniz. Ama umudunuzu kaybetmeyin! Daha düşük yıkama performansına razı olmak zorunda değilsiniz. Calgon’la makinenizi kir ve kirece karşı koruyabilirsiniz. Özel formülü ile Yeni Calgon 2si1 Arada Toz, daha zarar vermeye başlamadan kireci anında etkisiz hale getirir ve kirlerin makineden atılmasına yardımcı olur.

Calgon 2si1 Arada Tablet

Calgon

2si1 Arada Tablet

Kir ve kirece karşı korumada bir devrim! Calgon 2si1 Arada Tablet, kirece karşı tam koruma sağlarken, makinenin görünmeyen parçalarında, mesela tamburun, boruların ya da filtrenin içinde kirlerin birikmesini önlüyor.

* Sıvı çamaşır deterjanlarının neden olduğu sabun artıklarına karşı test edilmiştir.