Calgon 2si 1 Arada Jel

Çamaşır makinenizin kalbinde hızlı bir çözülme için.

Ürün özellikleri

  • Arızaları önlemek için kirece karşı.
  • Kir birikimini önlemek için tortulara karşı.

Burada mevcut: 750 ml boyda mevcut

Ürün Hakkında

Kireçli her yıkamada çamaşırlardan arta kalan kir ve tortular tamburda, filtrede ve borularda birikir. Bunlar makine arızalarına neden olabilir. Her yıkamada kullanılan Calgon 2si 1 arada çamaşır makinenizin uzun ömürlü olması için makinenin en önemli kısımlarını korur! Hızlı çözülmesi sayesinde jel içerisinde ulunan aktif bileşenler çamaşır makinenizin en önemli kısımlarına hızlıca etki eder. Bu bileşenler kireç karşıtı bir koruma sunarken aynı zamanda çamaşırlardan arta kalan kirlerin ve tortuların tahliyesini kolaylaştırır, makineniz her yıkamada temiz kalır ve olabilecek en yüksek performansta çalışır. Calgon 2si 1 Arada Jel ile suyun yumuşak olduğu bölgelerde tavsiye edilen en az miktarda deterjanı kullanmanız yeterli olacaktır, bu sayede deterjanınızdan %35 oranında tasarruf edebilirsiniz.

5-15% polycarboxylates, <5% Benzisothiazolinone, Parfum

Ölçüm kapağını kullanarak çamaşır makinenizin deterjan gözünde bulunan sıvı deterjanınızın üzerine tavsiye edilen miktarda Calgon 2si 1 arada'yı ekleyin. Eğer tablet ya da toz çamaşır deterjanı kullanıyorsanız, deterjanınızı doğrudan çamaşırlarınızın bulunduğu tamburun içine koyun, Calgon 2si 1 arada Jel'i ise çamaşır makinenizin deterjan gözüne ekleyin. Calgon 2si 1 arada Jel her yıkamada, her sıcaklıkta ve her tür çamaşırda kullanılabilir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. GÖZLE TEMASI DURUMUNDA: Birkaç dakika boyunca gözlerinizi bol su ile yıkayın. Eğer lens kullanıyorsanız ve lenslerinizi çıkarabilecek durumdaysanız lenslerinizi çıkarın. Gözlerinizi bol su ile yıkamaya devam edin. YUTULMASI HALİNDE: En yakın sağlık birimine başvurun. Doktor muayenesi sırasında ürün ambalajını yanınızda bulundurun.

EA_8078047

Product Code: 3141360050001