CALGON ile TASARRUF EDİN

"Calgon'u satın almakta tereddüt ediyorum, çünkü deterjanım için yeterince para harcıyorum. Ancak düzenli olarak kullanarak tasarruf edebileceğinizi duydum. Bu doğru mu? »- Filiz-

"Calgon'u satın almakta tereddüt ediyorum, çünkü deterjanım için yeterince para harcıyorum. Ancak düzenli olarak kullanarak tasarruf edebileceğinizi duydum. Bu doğru mu? »- Filiz-

CALGON UZMANI:

Calgon bütçenizi korur çünkü tek bir işlemle birkaç avantaj sunar. Çamaşır makinenizi korur ve aynı zamanda en iyi yıkama performansına ulaşmanızı sağlar. Calgon'u her yıkamada kullanırsanız, deterjan maliyetlerini düşürebilir, fazla deterjan kullanımından kaçınabilir ve makine bozulmasından tasarruf edebilirsiniz.      

Calgon deterjan giderlerini düşürüyo.

Calgon'un kireç önleyici özelliği suyu yumuşatır. Her yıkamada, suyunuz sertse bile, tatlı su için önerilen deterjan miktarını kullanabilirsiniz. Deterjanınızdan %40 oranında tasarruf edersiniz. Daha az çamaşır kullanıldığında, daha fazla tasarruf sağlar ve daima kusursuz temizlik sonuçları elde edersiniz.

Calgon elektrikten de tasarruf sağlar.

Makinenizin rezistansı, kireç birikintileri ile kaplandığında %10 daha fazla elektrik tüketir. Makinenizdeki kireçleri her yıkamada temizleyen Calgon sayesinde direnç, aşırı ısınmaya neden olan bu birikintilere karşı korunur. Çamaşır makineniz, çalışmak için elektriği aşırı kullanmaz, bu da elektrik faturanızın yükselmesini engeller.

Calgon, çamaşır makinenizin bozulmasını engeller.

Acil durum tamiratları pahalıdır, çoğu zaman bakımsızlıktan dolayı çamaşır makineniz hızlı bir şekilde eskir, parçaları ya da makinenin kendisinin değiştirilmesi gerekir. Bu planlanmamış harcamalardan kaçınmak için Calgon kullanın. Makinenizi kireçten kaynaklı bozulmalardan koruyun.

Hepsi bu kadar değil. Calgon ayrıca kirlerin birikip makinenize yapışmasını da engeller, makinenizi korur ve temiz kalmasını sağlar. Tambur, lastik veya borular gibi makinenin hayati kısımlarında biriktiğinde, bu artıklar çamaşır makinesinin düzgün çalışmasını engelleyebilir ve maliyetli arızalara neden olabilir.