CALGON'UN HENÜZ BİLMEDİĞİNİZ 5 ETKİSİ

Her zaman Calgon'un makineyi arızalardan korumak için kullanıldığını düşünürdüm. Ama kullandığımdan beri, bundan daha fazlasını yaptığının farkındayım! - Aynur-

Her zaman Calgon'un makineyi arızalardan korumak için kullanıldığını düşünürdüm. Ama kullandığımdan beri, bundan daha fazlasını yaptığının farkındayım! - Aynur-

CALGON UZMANI:

Makinenizi kireçlenmeye karşı korumak, Calgon'un tek avantajı değil! Her yıkamada kullanın, Calgon'un 5 etkisi ile en iyi yıkama performansı ve temiz çamaşırlara ulaşın.

1. Calgon deterjanının etkisini artırır.

Kireç deterjanınıza da zarar verir, çünkü temizleme gücünü azaltır. Calgon kullandığınızda %40 daha az deterjan ile aynı yıkama performansına ulaşırsınız. Calgon'un kireç önleyici etkisi, deterjanınızın tam potansiyeline kavuşmasına yardımcı olur. Farkı göreceksiniz ve daha az deterjan ile yıkama sonuçları kusursuz kalacaktır. Calgon bütçenizi korur ve kullandığınız çamaşır deterjanın dozunu azaltmanızı yardımcı olur.

2. Calgon makinenizi temiz tutar.

Her çamaşır yıkamanızda, makinenizde elyaf ve kir kalıntıları oluşur, bu kalıntılar birbirine ve de makineye yapışır. Makinenizin temizliği için çamaşırları etkileyebilecek kalıntıları engellemelisiniz. Calgon formülündeki kir önleyci aktifler sayesinde kiri ve kalıntıları engeller. Temiz makine ve temiz çamaşır yıkama ortamı sağlar.

3. Calgon, çamaşır makinenizin enerji tüketimini azaltır.

Çamaşır makinenizin rezistansı kireçten etkilenen ilk parçadır. Neyse ki, Calgon makinede kireç oluşumunu engeller. Kireçten korunan çamaşır makinenizin rezistansı aşırı ısınmaz. Bu sayede aşırı elektrik tüketimi önlenmiş olur. Elektrikten %10 tasarruf edersiniz.    

4. Calgon çamaşırlarınızın sertleşmesini engeller.

Neredeyse cildinizi tahriş eden sert çamaşırlar! Her yıkamada kullanılan Calgon, suyu yumuşatır ve çamaşırların yıkanmasını kolaylaştırır. Havlularınızdaki tiftiklenmeyi engeller.

5. Calgon çamaşırlarınızdaki kireç birikimini önler.

Calgon ile çamaşırlarınız üzerinde beyaz tortular kalmaz çünkü kireç önleyici aktifler kirecin oluşmasını engelleyerek, kumaşlarınızı, kıyafet ve nevresimlerinizi kireçten korur.