Çamaşır Makinemi Kireçten Nasıl Koruyabilirim?

"Musluktan akan suyun kireçli olduğunu ve çamaşır makineme uygun olmadığı söylendi. Kireçten nasıl koruyabilirim? - Merve

"Musluktan akan suyun kireçli olduğunu ve çamaşır makineme uygun olmadığı söylendi. Kireçten nasıl koruyabilirim? - Merve

CALGON UZMANI:

Kireç, çamaşır makinenize zarar verir. Yıkama suyunda oluşur, ardından makinenizin hayati kısımlarında birikir. Makinenizin performansını düşürebilir ve uzun süre birikmesi sonucu makinenizin bozulmasına neden olabilir. Çamaşır makinenizi kireçten korumak için hemen harekete geçmelisiniz.

Kireç, makinenizde kalıcıdır

Kireç, kendiliğinden çamaşırınızı yıkadığınız suda oluşur ve makineye yerleşir. Çamaşır makinesinin görünmez kısımlarında, özellikle tamburun dışında, rezistansta ve borularda birikir... Bu sonuçlar kısa sürede ortaya çıkar. Çamaşır makinenizin performansı düşer ve beklenmedik bir anda bozulabilir.

Kireç çamaşırlarınız için de zararlıdır. Çamaşırların köpürme gücünü düşürerek deterjanın temizlik etkisinin de düşmesine neden olur. Ayrıca, tekstil elyaflarına yapışarak çamaşırları pamuklandırır.

Çamaşır makinenizi kireçten koruyan Calgon çözümü:

Kireci etkili bir şekilde engelleyen bir çözüme ihtiyacınız var. Her yıkamada Calgon kullanmak kireç oluşumunu önlemek ve böylece çamaşır makinenizin performansını korumak için gereklidir.

Calgon size kireç için pratik ve etkili bir çözüm sunar. Her yıkamada kullanılır ve makinenizde kireç oluşumunu önler, böylece her zaman kapasitesinin %100'üyle çalışır.

Ama hepsi bu kadar değil! Calgon'un tortu karşıtı etkisi, temiz bir makine ve kusursuz yıkama sonuçları için çamaşır makinenizi yıkama artıklarından da korur.