CALGON ETKİSİ

CALGON ETKİSİ

Modern yaşamın olmazsa olmaz kurtarıcıları arasında yerini alan çamaşır makineleri, sağladığı sayısız avantaj ile öne çıkar. Çamaşır makinelerinin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını destekleyen Calgon kireç önleyici ürünleri ile hem kıyafetlerinize hem de makinenize hak ettiği değeri verebilirsiniz.
Calgon Etkisi

CALGON'UN 4 ETKİSİ

Makinenin kullanımına bağlı olarak içerisinde kireç birikimi oluşur. Sert sulardan kaynaklanan kireç sorunun önüne geçmek için, 15’li ve 40’lı seçenekleri bulunan Calgon Kir, Pas, Kireç Ve Koku Önleyici 4'ü 1 Arada Tablet’i kullanabilirsiniz.
Calgon'un 4 Etkisi Ile Kirece Son

CALGON KİRECİ NASIL ÖNLER?

Çamaşır makinelerinin baş düşmanlarından kireç, makinenin yanı sıra deterjanın da zarar görmesine yol açabilir. Sert sudan kaynaklı oluşan kireç, makinede birikerek pek çok olumsuz durumu beraberinde getirir.
Calgon Kireci Nasıl Önler?

CALGON NASIL KULLANILIR?

Kir ve kireç önleyici özelliği sayesinde her yıkamada makinenin yüksek performans göstermesini destekleyen Calgon, hem toz hem de tablet formundaki ürünlerini kullanıcılara sunar.
Calgon Nasıl Kullanılır?

ÇAMAŞIR MAKİNEMİ NASIL KORUYABİLİRİM?

Çamaşır makineleri, farklı çeşitleri ile ihtiyaç ve isteklerinizi karşılar. Sahip oldukları programlar sayesinde yıkama şeklini kumaş tipine ya da kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlamanıza olanak sağlar.
Çamaşır Makinemi Nasıl Koruyabilirim?