CALGON'UN 4 ETKİSİ

Calgon'un 4 Etkisi Ile Kirece Son

Çamaşır makineleri, oldukça işlevsel role sahip olup kıyafetlerin tertemiz olmasını sağlar. Kimi zaman haftada birkaç kez çalıştırılan makinelerde kireç sorunu gözlemlenebilir. Kireç ise makinenin performansını olumsuz yönde etkiler. Ancak endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Calgon kireç temizleyici çeşitleri makinelerdeki kirecin yanı sıra pas, kir ve kötü koku sorununun da önüne geçer.

Etkili formüle sahip çamaşır makinesi kireç önleyici sayesinde birden fazla probleme çözüm üretebilirsiniz. Ev işleri söz konusu olduğunda kirli çamaşırların yıkanmasını pratikleştiren makinenize ihtiyaç duyduğu bakımı Calgon ile sunabilirsiniz. Bu sayede makinenizi uzun yıllar kullanabilir ve kıyafetlerinizin tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Kireçlenen Makinelere Calgon ile Son

Makinenin kullanımına bağlı olarak içerisinde kireç birikimi oluşur. Üstelik kireç birikimi makinenin birden fazla parçasında oluşabilir. Rezistans, kazan, tambur ya da makinedeki küçük parçalar kireçten dolayı işlevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Bu durum makinenin ve kıyafetlerin zarar görmesiyle sonuçlanır.

Sert sulardan kaynaklanan kireç sorunun önüne geçmek için, 15’li ve 40’lı seçenekleri bulunan Calgon Kir, Pas, Kireç Ve Koku Önleyici 4'ü 1 Arada Tablet’i kullanabilirsiniz. Makinenizin tambur, boru ve filtre gibi parçalarında biriken kireci giderebilir ve yıkama performansını artırabilirsiniz.

Tableti folyosundan çıkarıp deterjan gözüne deterjan ve ardından tableti koyabilirsiniz. Eğer deterjan gözünde sıvı deterjan kabı varsa, tableti tamburun içerisine yerleştirerek de kullanabilirsiniz.

Makinenin daha uzun ömürlü olmasını destekleyen Calgon’u her yıkamada kullanarak gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan korumaya Calgon ile ulaşabilirsiniz.

Kir Kalıntılarıyla Calgon Savaşsın

Makinelerin düzenli bakımının yapılmaması beraberinde makinenin düşük performans göstermesi ve kıyafetlerin temiz olmaması gibi sonuçları getirebilir. Calgon kireç önleyici, sizin için kir kalıntıları ile savaşır ve makinenizin temizlenmesinde rol alır. Makinenin kirlenmesinin temel nedenleri arasında kısa süreli program kullanmak ve kıyafetleri düşük sıcaklıkta yıkamak yer alır. Ayrıca sıvı deterjan kullanımı da zaman içerisinde makine içerisinde kir oluşturabilir.

Eğer makinenizin filtresi hemen kirleniyor ya da makineden kötü kokular geliyorsa, makinenizde kir birikmiş olabilir. Makinenin kirli olduğuna dair size ipucu veren bu etkenler sayesinde makineniz için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Ayrıca makinenizin lastiğinde kir birikintisi varsa ve makinenizin eskisi gibi temiz yıkamadığı düşüncesine kapıldıysanız, Calgon’un formüllerinden yardım alabilirsiniz. 250 ve 750 g seçeneklerine sahip Calgon Kir, Pas, Kireç ve Koku Önleyici 4'ü 1 Arada Ultra Konsantre Toz’u kullanarak deterjan atıklarının sebep olduğu kir sorunu ile mücadele edebilirsiniz.

Calgon Etkisiyle Paslanmanın Önüne Geçin

Kireç ve kirin yanı sıra pas önleyici olarak da kullanılabilen ürünler, makinenizi uzun yıllar kullanmanız için gereken korumayı sunar. Her yıkamada makinenizde kirin yanı sıra pas da birikir. Makinenin düşük performans göstermesine yol açacak bu sorun, makinenin uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılmasına engel olur.

Calgon 4’ü Bir Arada, içerisindeki aktifler sayesinde pas sorununu çözer; makinenin ilk günkü gibi yüksek performans sergilemesini destekler. Yenilenen Calgon tablet ve toz formülü sayesinde makinenizin görünmeyen kısımlarındaki kireç ve kir ile birlikte paslanmayı da giderebilirsiniz.

Makinenizdeki Kötü Kokulara Veda Edin

Calgon Kir, Pas, Kireç ve Koku Önleyici 4'ü 1 Arada, makinenin temizlenmesini sağladığı için koku giderici özelliği de bulunur. Koku problemi temelde makinenin temizlenmesi gerektiğine işaret eder. Kıyafetlerdeki bakterilerin makinede birikmesi ve kireçli su, makinede kötü koku sorunu yaşamanıza neden olur.

Makinenizin düzenli temizliğini yaparak kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Bununla birlikte güçlü ve etkili ürünleri kullanmaya da özen göstermelisiniz. Calgon, kireçlenmenin önüne geçerken kir ve kalıntıları da giderir. Her yıkamada kullanacağınız çamaşır makinesi koku giderici ile makinenizin performansını artırabilirsiniz.

Çamaşır makinenizi koruma altına alarak kusursuz temizlenmiş kıyafetlere kavuşmak için vakit kaybetmeden Calgon 4’ü 1 Arada ürünlerini inceleyebilirsiniz.