CALGON NASIL KULLANILIR?

HER YIKAMADA CALGON KULLANIN!

Çamaşır makinenizin deterjan gözüne, likit veya toz deterjanınızın üzerine ekleyin. Suyunuzdaki kireç derecesine göre ne kadar Calgon koyulacağını ayarlayabilirsiniz.

CALGON ETKİSİ NEDİR?

Calgon içerisindeki kir ve kireç önleyici aktifler sayesinde çamaşır yıkaması esnasında oluşan kir ve kireci engeller.

Calgon deterjan değildir, deterjanınızın etkisini arttırmasını sağlar.

SUYUNUZ KİREÇLİ Mİ?

Calgon paketleri arkasındaki il bazlı kireç haritasından yaşadığınız şehrin kireç seviyesini öğrenebilirsiniz. Ayrıca suyunuzun kireçli olduğunun diğer göstergeleri de musluk çevresindeki ve duşakabindeki su lekeleridir.

Her gün temiz ve daha verimli bir çamaşır makinenizi için: Calgon

Temiz çamaşırlar, temiz makineden çıkar. Siz, aileniz için her şeyin en iyisini istediğiniz gibi temiz ve kusursuz bir nevresim de istemekte de haklısınız.

Düşük sıcaklıktaki kısa süreli yıkamalar, sıvı deterjan kullanımı ve çeşitli katkı maddeleri hayatınızı kolaylaştırır. Bu çok açık. Ancak, bu yeni alışkanlıkların sert suyla birlikte kullanılmasının, makinenizin performansını ve temizliğini engelleyeceğini unutmayın. Bu nedenle Calgon, her yıkamada kullanıldığında hem makinenizi temiz tutar hem de ilk günkü performansında çalışmasını sağlar.

Çamaşır makineniz, her yıkamada en iyi performansıyla

Her yıkamada kullanılan Calgon ürünleri, en iyi makine performansı için makinenizi kireçten korur. Tambur aksama olmadan döner, çamaşır makinesi daha az elektrik harcar ve makine kireç taşlarıyla ilgili bozulmalardan korunur.

Yüksek performansla çalışan çamaşır makinesinden daha temiz çamaşırlar çıkar.

Makineniz temiz ve sağlıklı kalır, her zaman kusursuz çamaşırlar için Calgon.