Makine temizleyici mi, Calgon mu?

"Çamaşır makinemi temiz ve iyi durumda tutmak istiyorum. Bunun için bir makine temizleyicisi mi yoksa Calgon mu almam daha iyi olur? - Aylin -

"Çamaşır makinemi temiz ve iyi durumda tutmak istiyorum. Bunun için bir makine temizleyicisi mi yoksa Calgon mu almam daha iyi olur? - Aylin -

CALGON UZMANI:

Calgon ile çamaşır makinenizi, bir defa değil her yıkamada korursunuz. Calgon'u her kullanışınızda, çamaşır makinesine zararlı birikinti oluşumunu önlersiniz ve çamaşırlarınızı en iyi ortamda yıkamanız garanti edilir.

Calgon, çamaşır makinenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için önleyicidir.

Çamaşır makinenizi her yıkamada kireçlenmeden koruyabilir ve performansının düşmesini engelleyebilirsiniz.

Makine temizleyiciler, çamaşır makinenizi sürekli olarak koruyamaz. Sonuç olarak, kireç ve kir makinenizde iki kullanım arasında hemen yerleşir. Her yıkamada kullanılan Calgon, kir ve kireç önleyici etkisi sayesinde her yıkamada birikme riskini ortadan kaldırır. Makinenizde yıkama sonrası sıkışıp kalan kirli suyu engeller, kötü koku oluşumunu önlersiniz. Makineniz temiz kalır ve temiz çamaşırlar elde edersiniz.

Calgon ile, makineniz ara sıra değil her gün temiz olsun.

Makine temizleyici, birikmiş kir ve kireci temizler. Makine temizleyicisi kullandıktan sonra Calgon kullanmazsanız tekrar yıkama sırasında makine içinde yeni artıklar birikir. Çamaşır makineniz her yıkamada temiz kalmaz, tekrar kirlenir.

Calgon ile, kalıntıların makinede birikmesini önleyerek çamaşır makinenizi daima temiz tutarsınız. Bu işlem, her yıkamada kullanmanız gereken Calgon'un kir ve kalıntı önleyici aktifleri sayesinde gerçekleştirilir. Sürekli temiz bir makineye sahip olmak için her yıkamada Calgon kullanın!